NOVINKY

arr32.12.2016 PÍS´T VAEK PREDSTAVUJEME NA SLOVENSKU EXKLUZÍVNE IBA V NAŠOM E-SHOPEIde o dezinfekčné prostriedky pohlcujúce a neutralizujúce zápach moču a iné biologické zápachy.... arr320.10.2016 HOTELÍK PRE PSOVPonúkame Vám ubytovanie psíkov v čase Vašej neprítomnosti v našom domácom prostredí. Žiadne...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 1,47 EUR
skladom

Vitajte v našom e-shope

NENAŠLI STE ČO POTREBUJETE? NAPÍŠTE NÁM TO DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKE Kiss AK UROBÍTE OBJEDNÁVKU OD PONDELKA DO PIATKA V NASLEDUJÚCI TÝŽDEŇ SA POKÚSIME TOVAR ZABEZPEČIŤ.

Ponúkame Vám široký sortiment kvalitného surového mäsa, kompletných mäsových výrobkov od českého dodávateľa Barf me a doplnkov BARF stravy pre Vašich miláčikov.

Fotogaléria v e-shope - žiadne ilustračné fotky! Obrázky mäsa sú reálne nafotené po rozmrazení balíčkov BARF me, vložené do misky a následne zkonzumované našim chlpatým ryšavým osadenstvom. Kvalita mäsa s výstupnou kontrolou.

Nájdete u nás bunkové soli, esenciálne oleje a bachové kvetové esencie miešané na mieru podľa individuálnych potrieb Vašich psíkov, mačičiek, či iných domácich aj divožijúcich miláčikov.

Ak sa chcete dozvedieť viac, sledujte naše stránky, radi Vám poradíme, poslúžime.

V prípade záujmu o individuálne poradenstvo kontaktujte ma prosím na mailovej adrese ingrid.butykova@gmail.com

 

 

 

 

naša cena 1,47 EUR

skladom
top produkt


 

naša cena 1,59 EUR

skladom
novinka


novinka

NTg0Y2E2